Graviravimas

Graviravimas lazeriu - tai vis plačiau naudojamas šiuolaikinis ir tikslus graviravimo būdas. Graviravimo metu galima išgauti ypač tikslų vaizdą, kadangi informaciją lazeris ima iš kompiuterinės programos. Graviravimas yra pilnai automatizuotas, dėl ko mažėja tikimybė klaidoms, defektams atsirasti.  Galime išgraviruoti bet kokį užrašą, logotipą, paveiksliuką ar net nuotrauką.

Graviravimo metu lazerio spindulys veikia medžiagos paviršių, ko pasekoje pasikeičia medžiagos struktūra ir išgraviruota vieta, priklausomai nuo medžiagos, dažniausiai tampa tamsesnė. Didžiausi lazerinio graviravimo privalumai tai kokybė ir ilgaamžiškumas.

Graviruojame ant medžio, MDF, akrilo, daugumos plastiko rūšių, plytelių, marmuro, granito, odos, stiklo ir kitų medžiagų.

Taip pat graviruojame įvairios rūšies metalą, kuris yra padengtas dažų sluoksniu. Graviravimo metu dažų sluoksnis yra pašalinimas. Jeigu metalas nėra dažytas, mes galime padengti metalą specialia pasta. Šis graviravimo būdas populiarus graviruojant metalines gertuves, raktų pakabukus, žiebtuvėlius, spynas, įvairius suvenyrus (norint išgauti geriausią rezultatą, graviravimo paviršius turi būti plokščias). Pavyzdžių rasite čia.


Pjovimas

Pjovimo lazeriu technologija leidžia itin tiksliai išpjauti sudėtingas formas. Lazeris pjauna greitai, pjūvio linija labai plona, kokybiška ir lygi.

Pjauname įvairias medžiagas: medieną, MDF, akrilą, kartoną, odą, medžio drožlių plokštes, įvairų plastiką ir kitas mežiagas. Galimas medžiagų storis iki 1,5cm, priklausomai nuo medžiagos. Lazerio staklių darbinis plotas yra 125x85 cm. Tai suteikia galimybę pjauti ir graviruoti gana didelius objektus. Pavyzdžių rasite čia.

Darbų kainos

Graviravimo bei pjovimo lazeriu kainos priklauso nuo medžiagos, graviruojamo  ar pjaunamo objekto ploto, kiekio, sudėtingumo, darbų atlikimo terminų. Dėl užsakymų maloniai kviečiame teirautis mūsų
užklausimo formoje, el. paštu  info@idejosjums.lt arba tel. 8 645 44661